Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Сестри Генерального дому в часі Великого Посту взяли участь в особливих відправах Хресної дорoги. 24 березня 2019 в соборі Святої Софії в Римі відбулася щорічна Хресна Дорога з несенням Хреста, де підчас кожної стації інша груна релігійних організацій, монаших Чинів ти спільнот тримали Хрест.

Від Сестер Василіянок були присутні місійна спільнота при храмі Святої Софії на Бочея Сестер Провінції Пресвятої Тройці, та від Генералату була с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ.

Особливим стало запрошення Отців Бенедектинців, щоб взяти участь в Хресній дорозі – яка відбулася 5 квітня в храмі Святого Ансельма на Авентино. Від Генерального дому були присутні: с. Лідія Анна Савка, с. Назарія Михайлюк та с. Атанасія Ангелюк. Розважання восьмої стації Хресної Дороги зачитала студентка Папського Терезіянського Університету в Римі с. Корнилія Жупник, ЧСВВ, Провінція Пресвятої Тройці. Хресна дорога була проведена для монашества, і об’єднала в молитві членів багатьох Чинів і Згромаджень.

7 квітня 2019 р. Б. с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ взяла участь у Хресній Дорозі української спільноти “Матері в Молитві” в Італії, яка відбулася у верхній каплиці Храму Святих Сходів, що біля Латеранської базиліки в Римі. Хресну Дорогу провів о. Єфрем Кончак, ЧСВВ. По завершенні була можливість на колінах пройти Святими Сходами, якими Ісус ішов на суд Пилата. На той час вперше за 300 років знято на 40 днів дерев’яне покритя сходів і молільники мали можливість діткнутися до каменю Святих Сходів, дуже сильно протертого шанувальниками.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.