Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

20 червня 2019 р.Б. у стінах Папського Східного Інституту в Римі на факультеті східного канонічного права с. Магдалина Витвицька захистила свою докторську дисертацію на тему: «Дияконія та автономія черниць на прикладі Чину Святого Василія Великого згідно з кан. 415 ККСЦ».

У праці с. Магдалина, опираючись на кан. 415 ККСЦ, партикулярне право та власне право чернечих інститутів, дослідила взаємовідносини окремих чернечих спільнот з церковною Ієрархією на основі цих документів; висвітлила питання підпорядкування єпархіяльному Єпископові та взаємовідносини з ним щодо виконання апостоляту спільноти; розробила моделі деяких документів, пов'язаних з цими відносинами.

Розділити радість події та підтримати с. Магдалину приїхали мама – п. Ольга та хресний тато – о. Володимир Білінський з дружиною Вірою, співсестри: с. Лідія Анна Савка, ЧСВВ, Генеральна Вікарія, с. Еммануїла Ваврекова, ЧСВВ, с. Назарія Михайлюк, ЧСВВ, с. Атанасія Ангелюк , м. Даниїла Винник, ЧСВВ, Протоігуменя Провінції Пресвятої Тройці в Україні, с. Дарія Турків, ЧСВВ, с. Зиновія Душна, ЧСВВ, а також друзі з інших Чинів та Згромаджень. На захисті були також архиєпископ Циріл Васіль, секретар Конгрегації Східних Церков, Преос. владика Діонісій Ляхович, апостольський візитатор для українців-католиків в Італії, Преосв. владика Іриней Білик, канонік папської базиліки Санта Марія Маджоре в Римі, о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ, о. Діонісій Заведюк, ЧСВВ, о. Єфрем Кончак, ЧСВВ, о. Теодосій Грень, ЧСВВ, о. Сергій Крутовський, ЧСВВ, о. Роман Шуп'яний, ЧСВВ та о. Августин Шоп'як, ЧСВВ.
Щиро вітаємо с. Магдалину із здобуттям звання доктора канонічного права і бажаємо плідно працювати на славу Божу та добра Його люду!

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.