Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

31 05 16 1Під час Ювілейного Року, присвяченого Божому Милосердю, мільйони паломників цілого світу приходять з молитвою до Святих Дверей в базиліці Святого Петра у Ватикані. 31 травня Конгрегація для Східних Церков організувала паломництво для східних католиків Риму та околиць. Було запрошено Східних Ієрархів, члені всіх Згромаджень і Чинів богопосвяченого життя через представників їхніх Генеральних домі в Римі, семінаристів, сестер та інших студентів Східних Церков, що навчаються у різних Папських інститутах.


Від Генералату Сестер Чину Святого Василія Великого були присутні сестра Лідія Анна Савка, сестра Маріела Ротчен, сестра Атаназія Ангелюк і сестра Севастіяна Зінькевич. Понад сотню осіб зібралися біля Палацу Святого Ангела. Там вони сформували процесію, яку очолили, несучи хрест зі символом Року Милосердя. Після слів привітання, молитви і слова Леонардо Сандрі, префекта Конгрегації у справах Східних Церков, процесія рушила, молячись вервицю та розмірковуючи про Страсні таємниці. Спів псалмів провадили студенти з різних Папської інститутів і Колегій.
Ввійшовши до базиліки Святого Петра через Святі Двері Милосердя, процесія пройшла через центр храму до головного престолу на гробі Святого Петра. Відбулося читання Слова Божого. Кардинал Леонардо Сандрі запропонував спільно роздумати над молитвами, призначеними на Ювілейний Рік. На завершення паломництва зроблено групове фото.
Це паломництво стало зворушливим досвідом глибокої молитовної події для багатьох членів численних Східних Церков, в тому числі маронітів, ефіопів, румунів, українців, русинів, вірмен, росіян та інші.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.