Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

02 10 16 12 жовтня 2016 р. Б. в храмі Блаженного Священномученика Павла Гойдича на Сідлиську в Пряшеві відбулося надзвичайне свято Сестер Василіянок, яке очолив Високопреосвященний  Митрополит Пряшівський Іван (Баб'як, ТІ).

З цієї парафіяльної спільноти Господь покликав до Сестер Чину Святого Василія Великого Славку Чеканову. Вона прийняла облечини і вибрала монаше ім'я -  Софія. Одягла вона габіт – знак Господньої захорони та одяг веселості і духовної радості та покрила свою голову «покривалом послушності й духовної мудрості». Сестра в часі обряду облечин прийняла чотки – «духовний меч, яким є Слово Боже», щоби постійно носити в серці, в думка і на своїх устах ім'я Ісуса. Свічка повинна с. Софії пригадувати, що вона є покликана своїм чистим життям бути світлом для світу.

Високопреосвященний Митрополит Іван звернувся з пастирським словом до новички с. Софії, сестер та всіх присутніх, що кожен християнин є покликаний Богом, щоб бути святим і це стосується всіх, не лише богопосвячених осіб і щиро заохотив всіх присутніх старатися про святість життя.

Особливо знаковим було те, що на облечинах були присутні усі парафіяни і бажаючі, а не лише рідні та друзі. Багато з них ділилися, що вперше в житті побачили і досвідчили таку урочистість та дякували за незабутні враження.

Інформацію взято з: bazilianky.wbl.sk

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.