Домівка
/images/banners/Sliders/Confirm_uk.jpg

Капітулярні сестри кожного дня мають можливість ближче познайомитися з мовами та культурами різних країн, тобто практикувати різноманітність в єдності.

Як правило, сьомий день Капітули почався молитвою і св. Літургією, яку співали сестри зі Словаччини церковно-слов’янською мовою. О. Марко Дурлак, котрий працює в Конґреґації Східних Церков, відслужив св.Літургію.
На першому робочому засіданні дня сестри завершили обговорення пропозицій і рекомендацій та проголосували за них. Після перерви с. Сюзанна Сиско представила звіт Фінансової Комісії, яка переглянула і оцінила шестирічну роботу Генеральної Економки с. Маріели Ротцен. Сестри гарячими оплесками подякували сестрі за жертвенне служіння.
Після обіду, в залі засідань відбулася зустріч Провінційних Настоятельок з м. Дією, на якій відбулося обговорення майбутніх фінансових потреб Генералату.
Звіт тематичних груп перед Капітулою відбувся в такому порядку: с.Мірім Клара звітувала від групи Спільнотне життя, с.Сюзанна Сиско представила думки від групи Формація; с.Рут говорила про Комунікацію та Співробітництво; с.Ігнатія поділилася думками групи Фінанси і с. Інокентія здала звіт від групи Управління.
Фасилітаторка Капітули попросила добровольців для того, щоб сформувати Візію Капітули з напрацювань різних тематичних груп та питань. До цієї групи добровольців зголосилися: с. Міріям Клара Коваль, с. Маргарета Гутник, с. Варвара Джін Міхальчік і с.Валентина Гадарау. Їхнім завданням є приготувати проект Візії.
Франческа Гірі, фацилітаторка Капітули, представила презентацію, яка навчає яким повинен бути провідник спільноти в наш час, щоб підготувати Сестер до дня, який передує Виборам Архімандрині.
Під час вечері відбулося прекрасне святкування, на якому Сестри подякували Генеральній Управі за жертвенне служіння і провід Чину на протязі шести років. З теплим словом подяки звернулася до Сестер с. Маргарета Анна Андрако, після чого Сестри заспівали «Многая літа» в різних мовах.
Кожна з них отримала подарунки з символами, на яких був виписаний перелік чеснот, які визначили їм Сестри.

This website uses cookies to improve your experience.

By closing this banner, scrolling through this page or by clicking on any element You consent to the use of cookies.

We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish.